Створення сайтів недорого. Інтернет-магазини. Київ.

Створення сайтів: 4000грн.
Розробка веб-сайтів на платформі WordPress на базі готових шаблонів дизайну. Дизайни адаптовані під мобільні пристрої.
Редизайн сайтів
У певних випадках можемо запропонувати перенесення існуючого сайту на платформу WordPress із збереженням чи зміною дизайну.
Оновлення сайтів на WordPress
Внесення правок, доопрацювання функціоналу, оновлення контенту на сайтах, які працюють на CMS WordPress.
Створення інтернет-магазинів: 6000грн.
Розробка простих інтернет-магазинів на платформі WordPress із використанням плагіна Woocommerce. Зручна та зрозуміла панель адміністрування.
Реєстрація домену, хостингу
Якщо Вам потрібна допомога в реєстрації домену або хостингу, ми можемо проконсультувати або зареєструвати їх самостійно на Ваші контактні дані.
Корпоративна пошта
При необхідності ми можемо створити та налаштувати Вам корпоративну пошту на Вашому домені (ім’я@вашдомен).

Вам потрібний недорогий сайт? Ми зробимо його у найкоротші терміни!

Отже, що ми пропонуємо.

 1. Створення сайту. Ми пропонуємо створення сайту-візитки за 4000 грн.
 2. Створення інтернет-магазину. Ми пропонуємо розробку простого інтернет-магазину за 6000 грн.
 3. Дизайн. Дизайн ми робимо на основі готових шаблонів. Ви можете вибрати шаблон самостійно, або висловити свої побажання щодо дизайну (колірна гама, розташування меню тощо) і на їх основі ми самі підберемо шаблон. Вибраний шаблон надалі допрацьовується шляхом зміни різних елементів шаблону (шапки сайту, верхнього та бокового меню, заголовків тощо). Увага: не всі зміни можна зробити.
 4. Домен. Доменне ім’я Ви можете зареєструвати самостійно. Ми також можемо допомогти Вам у реєстрації домену.
 5. Хостинг. Хостинг Ви вибираєте та оплачуєте самостійно. Якщо це викликає у Вас певні труднощі, ми можемо допомогти у підборі та оплаті. Вартість хостингу (близько 20-30$ на рік) буде включена у вартість розробки сайту. У такому випадку ми залишаємо за собою право розмістити в нижній частині Вашого сайту декілька своїх посилань приблизно такого виду: проставлення апостилю — для документів, виданих в Україні чи київське бюро перекладів
 6. Гарантії якості. Ми можемо скільки завгодно хвалити себе, проте вважаємо, що за нас говорять наші клієнти.
 7. Які сайти ми робимо. Ми робимо сайти візитки, що складаються із мінімальної кількості сторінок: 5-20. Вважаємо, що це оптимальна кількість сторінок, щоб знайти і зацікавити свого покупця. Детальну характеристику сайтів, які ми створюємо, читайте на сторінці функціональні особливості сайту. Більш складні веб-сайти (складні інтернет магазини, інтерактивні сайти з формами зворотного зв’язку, формами замовлень, форумами, каталогами продукції, з численними фото тощо) на даному етапі ми не робимо.
 8. Розкрутка сайту та просування сайту. Для наших клієнтів ми створили спеціальний розділ розкрутки сайтів, де постаралися дати максимум порад щодо розкрутки Вашого ресурсу.
 9. Порядок роботи. Порядок роботи докладно описано на сторінці, як замовити сайт.
 10. Приклади створених web сайтів.
Останнє в портфоліо
 • Meat Trading House
 • GENOME
 • Алєргії НЄТ
 • BUD PRO

Замовити розробку сайту

Надішліть запит на розробку сайту, заповнивши форму зворотнього зв’язку. Ми оцінимо поставлене завдання та найближчим часом зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.