Тексти для сайту

Головна » Створення сайтів » Тексти для сайту

Ми чудово розуміємо, як складно іноді придумати текст для сайту. Іноді доводиться просто “вимучувати” його місяцями.

А розміщувати на своєму сайті неунікальні тексти, взяті з мережі – це означає, що Ваш сайт ніколи в майбутньому не набере потрібних рейтингів, тобто сайт з таким текстом просто неможливо буде “розкрутити”.

Ми рекомендуємо купувати та замовляти тексти для сайтів на біржі www.textsale.ru.

Однак серед копірайтерів цієї біржі більше половини шахраїв, і в цьому ми переконалися особисто. Шахрайство у тому, що вони частково чи повністю копіюють текст із чужих сайтів, після чого продають його, видаючи за копірайтинг. Або продають той самий текст декільком клієнтам одночасно.

Якщо Ви вирішите самі звернутися до копірайтерів на цій біржі контенту, ми рекомендуємо перевірених нами копірайтерів, з якими ми працюємо:

  • Oleg Lesnyak. Відмінний стиль, пише цікаво, грамотно та зрозуміло, перекладає з англійської мови.
  • Shilo. Професійний перекладач, може виконати переклад статей з іноземних сайтів з німецької та англійської мови.
  • grafinya. Пише чудові статті, вірші. Ціни зовсім не кусаються. Та й ми, наприклад, за талановиті вірші завжди готові платити більше, аніж за прості статті.
  • Ironiya. Замовляли у цього копірайтера лише статті на тему туризму, цілком задоволені якістю та розцінками (близько 1,2-1,3 долара за 1000 знаків).
  • Заноза. З цим копірайтером був серйозний конфлікт на досить велике замовлення, за яким вона порушила всі терміни і, зрештою, не виконала. Однак потрібно завважити, що до цього інциденту ми були задоволені якістю її роботи. Зрозуміло, після одного разу невиконаного замовлення, ми з нею не працюємо. Але це не забороняє нам рекомендувати цього копірайтера, а Вам звернутися до нього.
  • vitalievich. Професійний рерайтинг. Причому достатньо задати тему, він сам знаходить текст в Інтернеті і робить рерайтинг так, що текст пройде всі перевірки унікальності. Вартість послуг 1 долар за 1000 знаків.
  • Барсук. Віддаєте йому текст на рерайтинг, отримуєте придатний для розміщення на сайті текст (текст проходить перевірку на унікальність). Шукати тексти, наприклад, на сайтах конкурентів доведеться самим. Вартість послуг 0,6-0,7 доларів за 1000 знаків.

Наш нік у системі textsale.ru – trados. Ви завжди можете сказати копірайтеру, що ми його порекомендували.

Копірайтерів, які пишуть погано або крадуть тексти з чужих сайтів, вважаємо за краще не оголошувати.

Поповнити обліковий запис на textsale.ru можна за допомогою вебмані. У Вас ще немає гаманця вебмані? Рано чи пізно вам доведеться його завести, чому б не зробити це зараз! Інформація на сайті webmoney.ru

Читайте також: