Хостинг. Що це таке?

Головна » Інформація для клієнтів » Хостинг. Що це таке?
Що таке хостинг?

Хостинг – це надання певних функціоналів сервера для розміщення та підтримки безперервної працездатності сайтів та скриптів у мережі. Справа в тому, що навіть якщо Ви створите свій сайт на власному комп’ютері, його ніхто не побачить і не зможе відвідати. А найголовніше для сайту – це відвідувачі, адже саме для них створюється ресурс. Для постійного доступу до сайту багатьох відвідувачів потрібний хостинг.

Хостинг, насамперед, це місце на сервері (комп’ютері, встановленому в дата-центрі та підключеному широкосмуговим каналом до всесвітньої павутини). Отримавши місце на жорсткому диску сервера (дисковий простір облікового запису) Ви зможете розмістити свій сайт, виконавши віддалене завантаження по протоколу FTP або через http-файл-менеджер.

Однак, часто потрібні додаткові функціональні можливості від сервера: підтримка мов програмування (встановлені інтерпритатори), бази даних, поштові скриньки та багато іншого. Все це надають хостинг-провайдери, щоб Ви могли створювати дійсно динамічні сайти з багатим функціоналом.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі