Порядок роботи

Головна » Створення сайтів » Порядок роботи
  1. Ви знайомитесь із нашими можливостями створення сайту.
  2. Якщо наші умови та можливості Вам підходять, ми обговорюємо нюанси створення сайту, Ви вносите повну оплату і ми приступаємо до роботи. Див. сторінку способи оплати
  3. Надсилаєте нам матеріали для сайту. Щоб уникнути непорозумінь, ми приймаємо матеріали в певному вигляді.
  4. Ви реєструєте доменне ім’я та купуєте хостинг самостійно. Ми також можемо допомогти з вибором та реєстрацією хостингу та доменного імені. Реєстрація оплачується додатково.
  5. Вибір шаблону. Ви можете вибрати безкоштовний шаблон самостійно або купити шаблон на одному із сайтів із продажу готових шаблонів. Це оптимальний варіант, оскільки кому як не Вам найкраще відомо, який дизайн сайту Ви хочете. Якщо Ви вагаєтесь з вибором або Вам підходить будь-який дизайн ми підберемо відповідний шаблон самі. В такому випадку Вам потрібно вказати критерії підбору.
  6. Ми верстаємо сайт згідно з висланими Вами матеріалами, орієнтуючись насамперед на файл “!карта сайту”. Без цього файлу ми не гарантуємо, що зможемо правильно розібратися у надісланих Вами матеріалах.
  7. Після верстки наданих Вами матеріалів Ви переглядаєте сайт, робите остаточні зауваження. Як показує практика здебільшого без остаточних коригувань не обійтися.
  8. Після внесення виправлень ми передаємо Вам готовий сайт. Ви отримуєте повний доступ до адмінпанелі та резервну копію сайту.