12 методів збільшити відвідуваність ресурсу цільовою аудиторією

Головна » Розкрутка сайту » 12 методів збільшити відвідуваність ресурсу цільовою аудиторією
12 методів збільшити відвідуваність сайту
 1. Оновлення – часто оновлюйте Ваш ресурс свіжими статтями, оскільки. якщо ресурс не оновлюється він згодом просто гине, треба приділяти багато уваги ресурсу.
 2. Потрібно завжди стежити за Вашою сферою чи тематикою бізнесу в різних новинах, завжди бути в курсі останніх новин та дуже швидко модифікувати сайт у бік нових змін, робити різноманітні опитування та огляди, щоб Ваш ресурс залишався якісним.
 3. Статистика – це недооцінений інструмент для розкрутки та просування ресурсу, оскільки саме статистика сайту дозволяє спостерігати різницю відвідувань користувачами, до та після всіх трансформацій сайту, необхідно зрозуміти, в якому напрямку сайт потрібно розвивати.
 4. Статті та блоги – додайте на ресурс додаткову інформацію, яка пов’язана з його тематикою. Це може бути стаття на сайті або блог, що додатково допоможе нарощуванню контенту ресурсу та збільшить кількість його цільових відвідувачів.
 5. Конкуренція – ніколи не варто забувати про конкурентів, тому що потрібно знати, хто веде боротьбу за перше місце у видачі, завжди спостерігайте за розвитком ресурсів, намагайтеся обмінятися з ними лінками.
 6. Оптимізація – потрібно використовувати тільки «білі» методи для розкручування ресурсу, не потрібно ризикувати своїм сайтом задля швидких позицій у видачі пошукових систем.
 7. Унікальність контенту – регулярно наповнюйте свій сайт унікальним контентом (статті, зображення), робіть це хоча б раз на місяць.
 8. Заголовки сайту – приділяйте багато уваги заголовкам ресурсу, оскільки пошукові машини надають заголовкам ресурсу дуже велике значення. Необхідно щоб якісні заголовки були присутні на кожній сторінці сайту.
 9. Головне меню сайту (навігація) – можна назвати цей пункт як юзабіліті. Будь-яка, навіть 5-річна дитина повинна легко розбиратися в сайті і знаходити потрібний їй документ за 3-4 кліки.
 10. Розмір – звертайте велику увагу на розмір сторінки на сайті, тому що потрібно думати насамперед про відвідувачів.
 11. Дизайн сайту – тут все зрозуміло, дизайн у жодному разі не повинен обтяжувати зір, і не повинен відволікати увагу від основного інформаційного навантаження ресурсу.
 12. Ключові фрази і слова – тут слова зайві. Правильний підбір ключових слів допоможе Вашому сайту зайняти вищі позиції у пошуковій видачі.
Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі