Чорна чи біла оптимізація сайту. Яку використовувати?

Головна » Розкрутка сайту » Чорна чи біла оптимізація сайту. Яку використовувати?
Чорна чи біла оптимізація сайту

Існують чорні та білі методи оптимізації сайту. Певний ефект матимуть обидва. Але використання чорної оптимізації останнім часом стало особливо небезпечним, та й раніше були непоодинокі випадки бана оптимізованих таким чином сайтів у пошукових системах. У чому відмінність чорної оптимізації від білої?

Біла оптимізація – це чесна оптимізація ресурсу без спроб обдурити так чи інакше пошукову машину. Сторінки сайтів, оптимізовані «по білому» корисні і для пошукових систем, і для користувачів.

Чорна ж оптимізація – це не дозволені дії, що мають на меті підняти сайт у результатах пошуку. До таких дій відносять прихований текст, клоакінг тощо.

Багато пошукових систем борються із чорною оптимізацією за допомогою штрафів, а то й бана, коли такий вид оптимізації виявляється. Але за допомогою чорної оптимізації покращити ранжування сайту все ж таки можна.

Існують такі види чорної оптимізації, за допомогою яких багато сайтів піднімалися у списку результатів запитів, незважаючи на те, що самі пошукові системи таких методів дуже не люблять.

Часто можна побачити сторінки, які, здається, не мають жодного сенсу, і вже точно не є тими, які ви шукали за допомогою пошукової системи. Однак саме на них вас привів результат пошуку. Отже, чорні методи оптимізації працюють? Наскільки вони виправдані?

“Все таємне стає явним”. Це чиста правда. Колись пошукова система виявить, що сайт розкручується за допомогою заборонених методів, і скінчиться це для ресурсу дуже плачевно – баном.

Щоправда, досі застосовуються деякі види клоакінгу. Але, швидше за все, пошукові системи у найближчому майбутньому навчаться їх бачити. З покупними посиланнями ситуація така сама. Як тільки народяться нові алгоритми пошуку, всі платні посилання будуть виявлені, а покарання те саме – бан у пошуковій системі.

Ви можете постраждати навіть за минулі витівки, якщо колись використовували чорну оптимізацію. Пошукові системи постійно розвиваються, отримують нові можливості та можуть зазирнути у минуле.

Тож використовувати чорну оптимізацію, зрештою, собі дорожче. Невідомо, коли вам це відгукнеться, але відгукнеться обов’язково. Набагато більшого ефекту можна досягнути, якщо вкласти сили в чесну білу оптимізацію. Таким чином ви заробите хорошу репутацію не тільки серед користувачів, а й у самих пошукових систем. Безглуздо ламати голову над тим, як обдурити пошукову машину, якщо з нею можна домовитись полюбовно.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі