Чого не має бути на вашому сайті

Головна » Інформація для клієнтів » Чого не має бути на вашому сайті
Помилки на сайті

Люди, не професійні у веб-будівництві, дуже часто роблять помилки при створенні сайтів. Розберемося, які спільні помилки є на таких сайтах.

  1. На аматорських сайтах зазвичай дуже багато анімації. Від неї просто рябить в очах. Анімованих зображень не просто багато, вони ще й великого розміру. Біжучі рядки теж часто зустрічаються на подібних сайтах, їх зазвичай декілька,  і біжать вони, часто,  у різних напрямках. З такого сайту просто хочеться якнайшвидше втекти.
  2. Ще один бич непрофесійних сайтів – великі за форматом зображення. Такі зображення завантажуються повільно, і не кожен відвідувач чекає кінця завантаження.
  3. Від великої кількості кнопок розбігаються очі. Їх може бути близько двадцяти. Це і всілякі посилання, і топи, лічильники, банери та багато іншого. Можливо, все-таки варто чимось пожертвувати?
  4. Наявність великих текстів (більше ніж на три екрани) теж не є плюсом для сайту. Навряд чи в когось вистачить терпіння дочитати такий текст до кінця.
  5. Класична помилка – використання надто квітчастого фону, а то й кількох різнотипних фонів на сайті.
  6. Граматичні та орфографічні помилки на сайті можуть зіпсувати враження про нього. Тому обов’язково перевіряйте тексти на наявність помилок.
  7. Використання випадаючих вікон не просто дратує, це ще й порушення інтернет-етикету. Як Ви думаєте, чи довго затримається відвідувач на сайті, на якому від кожного клацання миші з’являється нове вікно?
  8. Горизонтальна смуга прокручування зазвичай виникає через використання жорсткого дизайну, коли розміри вказують в пікселях. Перед тим як пускати сайт у загальне користування перевірте, як він виглядає в режимі 256 кольорів та роздільній здатності 800х600.
  9. Якщо використовувати велику кількість шрифтів, оку буде важко сприймати таку сторінку. Запам’ятайте, шрифтів має бути не більше п’яти (при цьому різні розміри шрифту вважаються різними шрифтами, як і жирний шрифт).
  10. Якщо якийсь із розділів сайту знаходиться у розробці, то просто заберіть посилання на цей розділ, щоб відвідувачу не впадав у вічі напис «у розробці». Щоб прискорити процес розробки потрібного розділу та швидко змінювати такі елементи як меню, переходьте на використання вставок на JavaScript та використання SSI.

Пам’ятайте, що найголовніше у створенні вдалого сайту – відуття міри. Іноді найкраще використовувати простий академічний стиль.

Підписатися
Сповістити про
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі